Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!   
 
ANAOKULUNDA İNGİLİZCE ÖĞRENEBİLECEĞİNİZ TEK OKUL

2019 YAZ OKULU VE

2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİ

ERKEN KAYITLARIMIZ BAŞLADI.

TAM GÜN İNGİLİZCE EĞİTİM

 
Spor Etkinliklerimiz

Öğrenciler, kısa yönergeler eşliğinde tekrarlanan basit hareketlerden başlayarak, kurallı ve karmaşık spor oyunlarına kadar ilerleyen bir programda grup etkinliklerinin tadını çıkarır.

Beden eğitimi dersleri öğrencilerin daha dayanıklı, esnek, çevik ve süratli olmalarını sağlamaktadır. Öğrenciler oynadıkları oyunlar aracılığıyla sıra bekleme, paylaşma gibi sosyal kurallara uymayı, arkadaşlarına saygılı davranmayı, cesareti, işbirliği ve dayanışma içinde birbirlerine destek olmayı öğrenmektedirler.

 

Etkinlikler :

Atletizm;

Cimnastik (Yoga, Pilates...)

Denge Koordinasyon Becerileri;

Kort Tenisi (Mikro ve mini düzey okul içerisinde, Mini, midi ve Maksi düzey okul dışında)

 

DANS

Yaratıcı dans ve hareket eğitimi çocukların fiziksel olarak güçlenmelerine, bedensel esnekliklerinin artmasına, denge ve koordinasyon becerilerinin gelişmesine ve öğrencilerin mekan ve beden farkındalıklarının artmasına katkıda bulunmaktadır.

Dans etmek beyin ve vücut arasındaki bağın güçlenmesi için kullanılan bir yöntem olarak kabul edilir. Dans ederken çocuk kendi duygularıyla baş başadır, kendi doğasının farkına varır, ritm duygusu gelişir, yaratıcılığı üst seviyede gelişmeye başlar, kendisini kontrol etmeyi başarabilen ve hayatta gerçekçi hedefleri olan bir birey haline gelir.

 

 

 

NOT : HER YAŞ GRUBU İÇİN OKUL İÇİ VE OKUL DIŞI ÖZEL DERSLERİMİZ BULUMAKTADIR.